Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  • Kategórie blogu
  • Štítky blogu
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Najnovšie články

29.04.2019
Kosenie trávy je pre veľa ľudí rutina. Natiahnu kraťasy, obujú papuče a hor sa do práce, nech je to rýchlo za nami. Lenže zabúdajú, že aj pri takto obyčajnej aktivite hrozí nečakané nebezpečenstvo. Nepodceňujte ochranu pri práci ani pri kosení trávy a prečítajte si, ako sa chrániť.
02.04.2019
Každý chce topánky, ktoré sú pohodlné, funkčné a v ideálnom prípade aj dobre vyzerajú. Bezpečnostná obuv ale musí zvládnuť nielen to. Podľa typu profesie sa nezaobíde napríklad ani bez špeciálnej podrážky, tužinky, materiálov odolných proti teplotám, olejom alebo napríklad proti prerezu motorovou pí
25.02.2019
Aerosoly - jemné častice v ovzduší - sú pre pľúca rovnako nebezpečné ako cirkulárka pre prsty. Pretože sú prakticky neviditeľné, veľa pracovníkov a bezpečnostných technikov ich podceňuje. Nebuďte ako oni a naučte sa vybrať tú správnu ochranu dychu.
18.01.2019
Práca vonku môže byť príjemná, ale keď je noc, -15 ° C a padá sneh, tak by väčšina z nás najradšej zostala v teple. S našimi ochrannými odevmi ale môžete byť v teple aj v takýchto podmienkach. Záchranárom, cestárom alebo stavebnému dozoru. Poradíme Vám to správne vybavenie podľa typu práce.
10.12.2018
Vyformovanie koruny, prerezanie starších stromov a odstránenie uschnutých konárov. Nevyhnutné kroky pre toho, kto chce mať záhradu v tej najlepšej kondícii. Ale ešte skôr ako vytiahnete pílu a vydáte sa na záhradu alebo hneď do lesa, zopakujte si bezpečnostné zásady a vybavte sa správnymi pomôckami.
Článkov na stránku 102030
Facebook